“Mobilais internets ir visstraujāk augošais mobilo sakaru pakalpojums, un tā piedāvātie ātrumi jau šobrīd daudzviet pārspēj pieejamā DSL jeb vadu interneta iespējas. Jāatzīmē arī, ka Latvijā visblīvāk apdzīvotie ir tieši Rīgas un Pierīgas rajoni, līdz ar to šajā teritorijā ir īpaši svarīgi ne vien nodrošināt atbilstošu mobilā interneta ātrumu, bet arī pietiekošu tīkla kapacitāti, lai varētu apkalpot lielu klientu skaitu vienlaicīgi. Jaunās bāzes stacijas palīdzēs mums sniegt mūsu klientiem vēl kvalitatīvāku un labāku mobilā interneta pieredzi,” stāsta “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Tele2” 4G+ internets spēj sasniegt ātrumu līdz pat 225 megabitiem sekundē (Mbps). To var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Lai pilnvērtīgi baudītu 4G mobilā interneta priekšrocības, aicinām pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems un rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G. To var izdarīt “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv/4G un “Tele2” klientu apkalpošanas centros. “Ja gadījumā Jūsu SIM karte neatbalsta 4G, tad varat pasūtīt jaunu 4G SIM karti mūsu klientu apkalpošanas centros bez maksas,” piebilst Līga Krūmiņa.

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā, kas atzinīgi novērtēti jaunākajā SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā. “Tele2” kvalitāti ir novērtējis arī viens no lielākajiem mobilo sakaru operatoriem pasaulē “Vodafone”, izvēloties “Tele2” kā vienīgo sadarbības partneri Latvijā.

1.4v Hdmi Extender

“Tele2” ir mobilo sakaru līderis Latvijā un uzņēmuma klienti ir gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju. Uzbūvējot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” nodrošina Latvijā 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 99% iedzīvotāju. Kopš “Tele2” dibināšanas kapitālieguldījumi sakaru tīkla infrastruktūrā un klientu servisā pārsnieguši 260 miljonus eiro.

“Tele2” ir daļa no “Tele2 AB” grupas, kas ir viens no straujāk augušajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Eiropā. “Tele2 AB” grupai ir 17 miljoni klientu astoņās valstīs. “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas darbojas vienoti visās Baltijas valstīs.

Wireless HDMI Extender, Wireless AV Sender, Wireless IR Remote Extender - Pakite,https://www.pakite.com/